Персонал Біз Персонал Про Персонал ВНЗ Статті Завантажити Прайс Підтримка Контакти
 
     

Нові можливості програми «Персонал v v6.00.0»

1. Графік РЧ.

В новій версії програми реалізована функціональність, яка дозволяє для кожного співробітника встановити окремий графік роботи. Графік робочого часу встановлюється при прийомі співробітника на роботу в діалозі «Менеджер операцій».

Діалог «Менеджер операцій».

Для створення і редагування графіків робочого часу створено довідник «Графіків робочого часу». Об’єктами довідника є картки графіків робочого часу.

Довідник графіків робочого часу.

Картка графіку редагується як звичайна картка. Типи графіку робочого часу та коди табелю робочого часу вибираються з довідника.

Картка «Графік робочого часу».

2. Календар.

Змінено принцип формування календаря. В новій версії, для кожного року створюється окрема картка календаря, в якій налаштовуються зміни до графіку робочого часу. Редагується картка календаря як звичайна картка.

Картка календаря на 2011 рік.

Графічне відображення картки календаря ми бачмо через діалог «Календар», в нижній частині якого розташовано калькулятор дат. Для підрахування кількості днів між двома потрібними датами достатньо занести їх в потрібні поля, або занести початкову дату та різницю днів, в обох випадках калькулятор дат надасть інформацію скільки між двома датами календарних, робочих та вихідних днів, а також скільки субот, неділь та святкових днів.

Діалог «Календар».

3. Табель робочого часу.

Діалог «Табель РЧ» дозволяє створити та відредагувати табель робочого часу по кожному співробітнику, після чого його можна роздрукувати.

Початкове заповнення табелю робочого часу виконується автоматично. Для створення табелю робочого часу потрібно вибрати потрібний рік, місяць та підрозділ. Після натискання на кнопку на основі інформації з карток графіку робочого часу та календаря буде сформовано табель, який можна відредагувати та зберегти натисканням на кнопку .

Довідник характеристик «вид пільги».

Діалог редагування «Табеля робочого часу».

4. Нові діаграми.

В меню «Діаграми» з’явилися нові звіти – діаграми, тепер можливо подивитися розподіли вікового складу та чисельності співробітників, по видам підрозділу та по категоріям посад.

Приклад внесення інформації про пільги співробітника

Меню «Діаграми».

5. Діалог «Лікарняний лист».

Діалог оформлення лікарняного листа дозволяє суттєво спростити занесення даних в лікарняний лист співробітника.

Приклад внесення інформації про пільги співробітника

Діалог оформлення «Лікарняного листа».

6. Діалог «Журнал працюючих по цивільно-правовим договором».

Журнал працюючих по цивільно-правовим договорам, забезпечує оперативну роботу з картками співробітників працюючих за цивільно-правовими договорами. Діалог надає можливість перегляду редагування та швидкого створення нових ЦПД.

Формування звіту «Соціальні пільги»

Діалог «Журнал працюючих за цивільно-правовим договором».

7. Діалог «Журнал відряджень».

Журнал відряджень використовується для перегляду, редагування, створення та видалення інформації про відрядження з електронних карток співробітників, а також надає можливість роздруковувати документи для відрядження.

Формування звіту «Соціальні пільги»

Діалог «Журнал відряджень».

8. Діалог «Налаштування для фірми».

Нова версія програми дозволяє вести кадровий облік для декількох організацій в одній моделі. Через діалог «Налаштування для фірми» можна встановити унікальні для кожної організації налаштування віз на документах, автоматичної розсилки документів, префікса на документах та нумераторів: наказів, угод і цивільно-правових угод.

Формування звіту «Соціальні пільги»

Діалог «Налаштування для фірми».

9. Спрощено створення нового Запиту.

Створювати нові запити стало простіше, достатньо вибрати об’єкт пошуку і система автоматично створить зв’язок з ним і сформує простий запит.

Формування звіту «Соціальні пільги»

Картка нового запиту.

10. Адміністрування системи. Розділ «Налаштування меню користувачів».

З метою полегшення адміністративного доступу до профілю користувача та його захисту. «Установки системи» перенесено із файлу Bis.ini в Модель до розділу налаштування груп користувачів.

Збереження конфігурації профілю групи користувачів в Моделі робить їх закритими від сторонніх користувачів.

Формування звіту «Соціальні пільги»

Діалог «Групи користувачів».