Персонал Біз Персонал Про Персонал ВНЗ Статті Завантажити Прайс Підтримка Контакти
 
     

П Е Р С О Н А Л  -  ВНЗ           ( русская версия  :  українська версія )

Це професійна кадрова програма, призначена для повноцінного ведення кадрового обліку у вищих навчальних закладах. Система «Персонал ВНЗ» забезпечує ведення складного кадрового обліку, властивого вищим навчальним закладам, і підтримує навчальну й наукову діяльність співробітників. Програма забезпечує інтеграцію всіх кадрових завдань ВНЗа в єдиному інформаційному просторі, і дозволяє істотно збільшити ефективність роботи співробітників кадрової служби
Успішна й тривала експлуатація програми в різних ВНЗах дозволила відшліфувати програму й реалізувати в ній специфічні для ВНЗ функції. Система «Персонал ВНЗ» може бути інтегрована в інформаційне середовище будь-якого ВНЗ з використанням веб- сервісів


У системі «Персонал ВУЗ» реалізована вся необхідна специфіка кадрового обліку у ВНЗах:


Специфіка ВНЗ, яка впливає на кадровий облік:

  • Вищий навчальний заклад являє собою складну, адміністративно-господарську структуру, яка має більше сотні підрозділів різного призначення зі штатом співробітників у кілька тисяч чоловік. При цьому підрозділи виконують різну функцію в діяльності ВНЗа й тому повинні по різному враховуватися при обробці. Співробітники також можуть відноситись до різних категорій і також повинні по різному враховуватися при обробці.
  • Обмеженість державного фінансування й наявність різних додаткових джерел фінансування приводять до того, що співробітник одночасно має декілька призначень на різні посади з різним відсотком займаної ставки й при цьому з різними доплатами по кожній з них (це істотно ускладнює кадровий облік і звичайні кадрові програми не завжди дозволяють це зробити).
  • Для ведення кадрового обліку у ВНЗах необхідно розширити описи співробітників і підрозділів у розрізі навчальної діяльності (педагогічний стаж, дисципліни, які викладаються, наукова діяльність та інші).
  • Ведення штатного розкладу у ВНЗах має особливості пов'язані з обліком викладачів з вченими званнями й необхідністю ведення "планованого" штатного розкладу.
  • Необхідна реалізація різних спицифічних звітів і друкованих форм прийнятих у ВНЗ, а так само необхідне формування різних звітів у вищестоящі організації відповідно до їх вимог.
  • Для ефективної роботи з великою кількістю співробітників необхідна реалізація додаткових операцій, що дозволяють проводити масові зміни над різними категоріями співробітників.

Система «Персонал ВУЗ» може бути просто інтегрована в існуючу інформаційну мережу ВНЗа, дозволяючи використовувати інформацію про викладачів і кафедри в інших інформаційних системах. Разом із системою «Персонал ВУЗ» можливо використання інших наших рішень для відділу кадрів студентів і деканатів - Система «БАЗІС».

Відділ кадрів МАДІ (ГТУ)
Використовує російську версію систему «Персонал ВУЗ» з 2002 г.
Зайняв 1-е місце на Всеросійському конкурсі кадрових служб в 2005 і 2006 роках

Отдел кадров МАДИ (ГТУ)

ЛУЧШАЯ КАДРОВАЯ СЛУЖБА - 2006

ЛУЧШАЯ КАДРОВАЯ СЛУЖБА - 2005