Персонал Біз Персонал Про Персонал ЗВО Статті Завантажити Прайс Підтримка Контакти
 
     

П Е Р С О Н А Л

Це професійна кадрова програма, призначена для повноцінного ведення кадрового обліку у вищих навчальних закладах. Система «Персонал ЗВО» забезпечує ведення складного кадрового обліку, властивого вищим навчальним закладам, і підтримує навчальну й наукову діяльність співробітників. Програма забезпечує інтеграцію всіх кадрових завдань ЗВО в єдиному інформаційному просторі, і дозволяє істотно збільшити ефективність роботи співробітників кадрової служби
Успішна й тривала експлуатація програми в різних ЗВО дозволила відшліфувати програму й реалізувати в ній специфічні для ЗВО функції. Система «Персонал ЗВО» може бути інтегрована в інформаційне середовище будь-якого ЗВО з використанням веб- сервісів


У системі «Персонал ЗВО» реалізована вся необхідна специфіка кадрового обліку у ЗВО:


Специфіка ЗВО, яка впливає на кадровий облік:

  • Вищий навчальний заклад являє собою складну, адміністративно-господарську структуру, яка має більше сотні підрозділів різного призначення зі штатом співробітників у кілька тисяч чоловік. При цьому підрозділи виконують різну функцію в діяльності ЗВОа й тому повинні по різному враховуватися при обробці. Співробітники також можуть відноситись до різних категорій і також повинні по різному враховуватися при обробці.
  • Обмеженість державного фінансування й наявність різних додаткових джерел фінансування приводять до того, що співробітник одночасно має декілька призначень на різні посади з різним відсотком займаної ставки й при цьому з різними доплатами по кожній з них (це істотно ускладнює кадровий облік і звичайні кадрові програми не завжди дозволяють це зробити).
  • Для ведення кадрового обліку у ЗВОах необхідно розширити описи співробітників і підрозділів у розрізі навчальної діяльності (педагогічний стаж, дисципліни, які викладаються, наукова діяльність та інші).
  • Ведення штатного розкладу у ЗВОах має особливості пов'язані з обліком викладачів з вченими званнями й необхідністю ведення "планованого" штатного розкладу.
  • Необхідна реалізація різних спицифічних звітів і друкованих форм прийнятих у ЗВО, а так само необхідне формування різних звітів у вищестоящі організації відповідно до їх вимог.
  • Для ефективної роботи з великою кількістю співробітників необхідна реалізація додаткових операцій, що дозволяють проводити масові зміни над різними категоріями співробітників.

Система «Персонал ЗВО» може бути просто інтегрована в існуючу інформаційну мережу ЗВО, дозволяючи використовувати інформацію про викладачів і кафедри в інших інформаційних системах. Разом із системою «Персонал ЗВО» можливо використання інших наших рішень для відділу кадрів студентів і деканатів - Система «БАЗІС».

Експертний Висновок Персонал ЗВО