Персонал Біз Персонал Про Персонал ЗВО Статті Завантажити Прайс Підтримка Контакти
 
     

П Е Р С О Н А Л

Це адаптована версія професійної кадрової програми « Персонал-Про», для ведення кадрового діловодства непідготовленими користувачами. Кадрова програма «Персонал Бізнес» орієнтована на використання в організаціях, у яких немає самостійної служби кадрового менеджменту. Робота із програмою « Персонал-Бізнес» спрощена та інтуїтивно зрозуміла, що дозволяє непідготовленому користувачу вести повноцінний облік кадрів у своїй організації. Програма забезпечує друк всіх регламентованих кадрових документів, а так само одержання всіляких довідок і статистичних звітів
Відгуки  [архів]

Властивості


1
Простий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс - всі кадрові операції винесені на панель інструментів.

2
Генерація всіх наказів і звітів в Mіcrosoft Word. У програмі реалізовано близько 100 різних звітів.

3
Навігаційна панель - містить закладки, які забезпечують зручний і швидкий доступ до різних об'єктів системи. Перелік і вміст закладок може бути настроєний користувачем.

4
Адаптивний інтерфейс - для відображення та редагування електронних карток об'єктів. Вся інформація розташовується у вигляді параметричного дерева, що забезпечує зручну та структуровану роботу з даними. Редагування картки здійснюється по місцю.

5
Електронна картка може містити інформацію різного типу (у т.ч. зображення, посилання на файли та інше)

6
Автоматичне заповнення параметрів у момент відкриття картки (вік,стаж,пенсія та інші)

Кадровий менеджмент на малих підприємствах з невеликою кількістю співробітників не є складним завданням і може вестися будь-яким співробітником підприємства. Для ведення обліку кадрів необхідно всього лише вчасно складати кадрові накази та реєструвати їх. Шаблони кадрових документів і наказів завжди можна знайти в Інтернеті з коментарями, як їх заповнювати. Деяка інформація, звичайно, потребує розрахунку за певний період (наприклад, при звільненні співробітника або при призначенні відпустки), але такі розрахунки здійснюються по простих формулах і можуть бути обчислені за календарем. Таким чином, у принципі, нічого надприродного у веденні обліку кадрів немає. Але завжди є бажання полегшити собі життя, зробити поменше, при цьому щоб робота виконувалася самостійно. Як правило, на малих підприємствах облік кадрів веде бухгалтер підприємства, який просить додаткові гроші за його ведення. Так само малі підприємства іноді використовують сторонні фірми, які займаються бухгалтерським супроводом і надають послуги по супроводженню кадрового обліку. Вартість такої послуги залежить від кількості співробітників і становить не менш 300 грн/міс (дані на квітень 2007 року).

Існує інший варіант - придбати спеціалізовану програму, яка взяла б на себе всю формальну сторону обліку кадрів та забезпечила б коректне формування всіх необхідних наказів. Ми пропонує спеціалізоване рішення для малих підприємств - «Персонал Бізнес».

Переваги програми:

  • Простий, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, який забезпечує формування всіх необхідних кадрових наказів і розрахунок всіх параметрів на підставі мінімальної інформації про співробітника. Вам не треба замислюватися про правильність формування наказів - досить просто заповнити поля у відповідному діалозі і система згенерує правильний наказ із усіма необхідними атрибутами.
  • База даних по всіх співробітниках з автоматичним веденням всієї кадрової історії та можливістю зберігання різної додаткової інформації про співробітників. Інформація про співробітників зберігається необмежено довго. Навіть коли у Вас звільниться співробітник, то по ньому залишиться вся інформація й у будь-який момент часу можна одержати вичерпну інформацію про нього. Ви самі володієте своєю інформацією і не залежите від доступності бухгалтера (або сторонньої фірми). Навіть якщо у Вас зміниться бухгалтер, вся інформація однаково залишиться у Вас.
  • База кадрових документів, з можливістю друку документів в Mіcrosoft Word. Немає необхідності друкувати всі документи відразу - можливо роздрукувати документи за певний період, що спрощує ведення кадрового обліку. При необхідності Ви можете самостійно настроїти друковані форми під Ваші вимоги (наприклад вставити свій логотип фірми в шапку наказу) просто відредагувавши шаблон наказу в Mіcrosoft Word.
  • Велика кількість готових звітів і типових запитів на різні випадки життя, з можливістю експорту результатів в Mіcrosoft Excel. Потужний вбудований механізм запитів дозволить Вам самостійно отримати будь-яку інформацію із системи за будь-який період часу.
  • Якщо у Вас кілька фірм, то Ви можете створити на кожну фірму свою базу й перемикатися між ними в будь-який момент часу (ведення декількох фірм вимагає додаткової реєстрації системи).
  • Можливість працювати із програмою на роботі та вдома. Для цього досить скопіювати архів на домашній комп'ютер (купувати додаткові ліцензії не треба).
  • Можливість масштабування системи, тобто при збільшенні підприємства Вам немає необхідності шукати нову систему - Ви зможете продовжувати облік у цій системі, замінивши інтерфейс системи на професійний, котрий орієнтований на обробку великої кількості співробітників зі складним кадровим обліком.
  • Безкоштовна технічна підтримка по електронній пошті на увесь час експлуатації програми обліку кадрів "Персонал".

Список функцій програми